Co powoduje ból pod żebrem po usunięciu torbieli pod narkozą?

. 5 dni temu mialam operacje usuwania torbieli na jajniku pod pelna narkoza. Czy moglo to spowodowac jakies podraznienia gdyz od tamtego czasu boli mnie pod prawym zebrem.. usg jamy brzusznej wykazalo torbiela 7mm na watrobie. Czy jest to powazna dolegliwosc ? Z pewnoscia pojde do lekarza jednak chciala bym dosc do siebie po operacji. Pozdrawiam

Witam , nie jestem w stanie odpowiedzieć autorytatywnie ,gdyż mam za mało danych co do całego przebiegu choroby! obecność TORBIELI, powt.torbieli, nie torbiela , nie jest stanem zagrażającym życiu! Proszę jednak pozostawać pod stałą opieką lekarza prowadzącego! z.żurawski