Narkoza podczas zabiegu usunięcia torbieli Bartholina

Moja przypadłość to torbiel Bartholina. Czeka mnie operacja pod narkoza. Boję się narkozy. Kilka lat wstecz miałam operację usunięcia miesniaka, ale przy znieczuleniu w kręgosłup. Jakie są skutki uboczne narkozy? I jak długo trwa rekonwalescencja po usunięciu tej torbieli, czy to kilka tygodni czy dłużej?

Witam!
Proszę panią odpowiem w sprawie znieczulenia ogólnego. Jest to znieczulenie tzw. krótkotrwałe, bo rzeczywiści trwa ok. 10-15 minut. Jakie są skutki uboczne? Jeżeli chodzi o te skutki to zajęłoby mi to bardzo dużo czasu, polecam odwiedzenie strony znieczulenie.org, ale ogólnie anestezjolodzy zawsze obawiają się niewydolności oddechowej i krążenia, ale droga pani anestezjolog nie jest po to, by dać znieczulenie, bo to potrafiłby zwykły lekarz bez specjalizacji, ale po to, by właśnie tych powikłań nie było.
Pozdrawiam.