Kilkusekundowe kłucia w pochwie

Od lutego mam kilkusekundowe klocia w pochwie (tak odczuwam)-raz w miesiacu w roznych dniach cyklu. nawet podczas miesiaczki. Nie mam swedzenia ani pieczenia w pochwie i podczas oddawania moczu.Ogolnie co to moze byc? Mam 19 lat i wspolzylam

Takie objawy raczej wskazuję na jakąś neuralgię czyli okresowe samoistne podrażnienie nerwów obwodowych zaopatrujących pochwę. Nic niepokojącego i nie wymagającego leczenia. Oczywiście w razie wątpliwości proszę udać się na wizytę konsultacyjną do ginekologa.