Co powoduje ucisk w klatce piersiowej u 49-latki?

Mam 49 lat I Od kilku lat man uciski w klatce piersiowej. Badania ekg,wysilkowe , przeswietlene klatki piersiowej oraz usg Serca wyszly ok. Nice wiem co mi dolega. Bardzo sue tym denerwuje. Prosze o pomoc

Być może ma to związek z jakąś neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych, może problemami z odcinkiem piersiowym kręgosłupa, może przypadłość mieć psychogenne tło. Dobrze by było, żeby jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem.