Ucisk w klatce piersiowej dzień po masturbacji

Witam, mam 14 lat. Kiedy się masturbuję jest ok. Natomiast następnego dnia ściska mnie klatka piersiowa. Odczuwam dyskomfort. Badania serca są ok. Czemu tak się dzieje? I czy to może spowodować zawał?

Myślę, że dolegliwości związane z uciskiem w klatce piersiowe nie mają nic wspólnego z masturbacją poprzedniego dnia. To jakiś zbieg okoliczności. Ucisk w klatce piersiowej zapewne związany jest z Twoją nerwowością. Ma zapewne podłoże psychogenne skoro badania kardiologiczne wyszły w normie. Czasami dochodzi do samoistnego podrażnienia nerwów obwodowych przejawiające się objawami jak u Ciebie. Raczej to nic niepokojącego skoro serce jest zdrowe. Takie objawy powinny samoistnie ustąpić. Na pewno ten stan nie spowoduje zawału serca.