Czy ucisk i kłucie w klatce piersiowej ma związek z masturbacją?

Witam mam 14 lat! Masturbuję się od 12 roku życia. Robię to co 2 dni, raz dziennie. Ostatnio zdarzyło mi się oglądnąć filmy porno. Zaraz po tym masturbowałem się. Następnego dnia czułem się gorzej. Uciskała mnie klatka piersiowa, ściskała, nawet kłuła, co jakiś czas. Rok temu miałem robione badania serca (ekg, 2 Holtery echo i inne). Podejrzewam, że wynika to z mojej wrażliwości i nerwowości psychicznej. Mam na myśli stresowanie się, szybkie podniecenie itp. Często" słyszę" bicie serca i je czuję. Nie zawsze. Proszę o pomoc.

Skoro wszystkie badania serca wyszły w zakresie normy to nie ma powodu do niepokoju. Te dolegliwości, które opisujesz zapewne są właśnie związane z Twoją labilnością emocjonalną, wrażliwością i drażliwością przejawiającą się zaburzeniami subiektywnymi w pracy serca. Nic niepokojącego w tym co opisujesz nie widzę. Masturbowanie się co 2 dni nie jest patologią. Mnie trudno oceniać co się z Tobą dzieje bez bezpośredniego badania. Jeśli masz w tej sprawie wątpliwości udaj się na badania do lekarza rodzinnego oczywiście z rodzicem lub rodzicami. Według mnie nie ma powodu do niepokoju.