Osłabienie, szybkie bicie serca a ucisk w klatce piersiowej
Od kilku lat uciski w klatce piersiowej, uczucie osłabienia, nogi jak z waty, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Bez znaczenia jest pora dnia i pozycja w jakiej jestem. nasiliło się w maju zeszłego roku. Od 2012 roku 2x echo serca, 2x holter, kilka razy EKG, morfologia, badanie moczu, USG jamy brzusznej, Doopler. RTG kręgosłupa - zniesiona lordoza, esowate wygięcie TH, zwężenie krążka L5 w okolicy L/S. Lekarze rozkładają ręce. Nikt nie wie co mi jest. Czy to od kręgosłupa?

KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Bez oceny badań obrazowych trudno jest mi stwierdzić czy Pani dolegliwości wynikają z problemów z kręgosłupem czy też mają inne podłoże.