Stosowanie leku Atenol a szybkie bicie serca

Witam od roku biorę lek atenolol 25mg w dawce 2x1.2 .miałam robione holter , echo serca wszystkie badania morfologia , tarczyca, cholesterol, magnez , potas wszystko wychodzi idealnie .powodem podania leku było szybkie bicie serca lekarz określił 100 co ja bardzo nie rozumiem . chodzę na wizyty 2 razy do roku mam robione ekg teraz serce bije 80 pani doktor twierdzi ze muszę już na stale brac lek .czy napewno jest konieczne takie podawanie leko bo ja po rannej dawce mam spadek cisnienia 50/90

Lek. Tomasz Budlewski

promuje udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.