Ból w lewej łopatce i klatce piersiowej

Witam! Odczuwam ból w lewej łopatce od jakiś 2 tygodni codziennie i co jakiś czas w lewej cześci klatki piersiowej . Dochodzi do tego tak jakby potykanie,mielenie serca . Miałem tydzien temu kompleksowe badanie serca włącznie z Holterem 24 i nic nie wykazało . Prześwietlenie Klatki piersiowej , USG jamy brzusznej było robione w Lipcu Morfologia i OB takżę . Proszę o pomoc bo nie mam pojęcia jak sobie z tym radzić .

Radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się z neurologiem. Być może objawy są związane ze zwykłym samoistnym podrażnieniem nerwów międzyżebrowych jak w przypadku neuralgii obwodowej.