Atak pulsowania w klatce piersiowej

Dzisiaj miałam dziwny atak, mianowicie nagle zaczęlam odczuwać dziwne pulsowanie ale nie w rytm serca, jakby ssanie, jakby skurcze takie dziwne uczucie w górnej części klatki piersiowej w środku, promieniowało to do gardła,nie był to ból tylko dyskomfort trwało to około godziny.Przypominało mi troche moje ataki potykania, przeskakiwania serca tylko w gornej cześci klatki, rytm serca był prawidłowy pojawiało się kilka razy na minute lub trwalo ciagle przez 20sekund. Czym to moze byc spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.