Bóle w klatce piersiowej a EKG

Witam.Mam 20 lat,miewałem różnego rodzaju bóle w klatce piersiowej ale badania ekg,usg jamy brzusznej oraz krwi były dobre przyczyną były nerwobóle,od jakiegoś czasu odczuwam pulsowanie między żebrami z lewej strony w rytmie bicia serca jakby żyła,gdy ciśnienie mam niższe pulsowanie jest słabo wyczuwalne,a jak jest wyższe to dobrze,czy to może być coś groznego?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dolegliwości mogą wymagać wykonania bardziej specjalistycznych badań, w tym tomografii komputerowej klatki piersiowej. Mogą być spowodowane anomaliami anatomicznymi - na obecnym etapie nie można określić, czy dolegliwości wiążą się z niebezpieczną dla życia chorobą, czy są niegroźne.
Sugerowałbym zgłoszenie się w pierwszej kolejności do kardiologa.