Czy opadająca powieka i bóle w klatce piersiowej się łączą?

Witam, mam 21 lat, od 2 lat wzmagam się z bólami klatki piersiowej, prawej strony, objawem są nerwobóle, uciski powodujące trudności w oddychaniu, zaczerwienienie skóry przy kąpieli w miejscu bólu, oraz opadnięta powieka po stronie przeciwnej niż ból w klatce. Miałem robiony tomograf w 3d klatki piersiowej, jakieś chrząstki w granicach normy tylko to wyszło, bez zmian w płucach. Moje pytanie, co z tą opadającą powieką, czy to ma coś wspólnego z bólem klatki i od czego są te nerwobóle?.

Te dolegliwości w szczególnych sytuacjach klinicznych MOGĄ być ze sobą powiązane, ale oczywiście nie muszą.
Napiszę krótko - proponuję wizytę u specjalisty Neurologa.
Warto zabrać ze sobą badania podstawowe oraz wynik tomografii.
Serdecznie pozdrawiam.