Kłucia lewej strony brzucha i lęk o zdrowie

witam miom problemem sa klucia lewej strony brzucha Raz na dole raz na gorze i kolo pepka Robilam USG morfologie OB lekarz badal mi brzuch i mowi ze ok Proktolog badal mnie pare miesiecy temu z powodu hemoroidow bylo ok Czasem boli mnie jak masuje brzuch kolo pepka lewej strony ale przechodzi szybko Stolce mam w normie Nie wiem czy to nerwy i stres bo stale mysle czy to nie rak i czytam Jak nie mysle i jestem rozluzniona to jest ok Ginekolog badal mnie w marcu usg tez bylo ok Prosze o rade

Lek. Katarzyna Szymczak

Z Pani wypowiedzi wynika, że najprawdopodobniej sama sobie Pani postawiła diagnozę, pisząc że jak się Pani rozluźni i nie nakręca na chorobę to objawy znikają. Skoro wszystkie badania są w normie, radziłabym może skorzystać z pomocy psychologa.
Pozdrawiam