Kłucie i bóle serca

Witam. Mam 21 lat i od kilku dni odczuwam kłucie i bóle serca. Dzisiaj nawet poczułam delikatny ból lewej ręki, po czym troszkę zaczęła mi drętwieć. Chciałabym się dowiedzieć co mogło spowodować takie dolegliwości. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ból może być spowodowany uciskiem na korzenie nerwowe lub stanem emocjonalnym. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Proszę zgłsoić się do lekarza.