Kłucie jajników, bóle podbrzusza

witamniepokoi mnie to ze miesiączkę dostałam 24 sierpnia,następnie w 17dniu cyklu zauważyłam dużo śluzu a w nim odrobinę krwi, w 19dniu cyklu zauważyłam małe krwawienie jasno czerwoną krwią trwające 3-4 dni po tym wszystkim miałam jeszcze raz małe krwawieni(z momentami bez krwawień) kolejny okres dostałam 21 września, początek był bezbolesny jedynie 4 i 5 dnia bolało najpierw podbrzusze a potem kłuły jajniki, okres był wyjątkowo obfity

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją dróg rodnych. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.