Kłucie jajników, opuchnięte sutki a odstawienie tabletek antykoncepcyjnych

Witam 1 grudnia dostałam miesiaczkę, trwała 5 dni. Jednak nadal czuje ukłucia tak jakby w jajnikach, mam opuchnięte sutki i dzisiaj zobaczyłam na swojej bieliznie brązowe upławy. Dodam, że 3 miesiące temu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne, które zażywałam 4 miesiące. Bardzo będę wdzięczna o poradę, dziękuje i pozdrawiam.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej związane są z wahaniami poziomu hormonów. Proszę udać się na rutynową wizytę kontrolną do ginekologa.