Kłucie jajników, uczucie wzdęcia i ból w kręgosłupie

Witam! Okres spóźnia się tydzień i przez ten czas mam objawy które zawsze występują u mnie przed miesiączką - kłucie jajników, uczucie wzdęcia, ból w krzyżu. Mój cykl trwa 32-33 dni. W połowie cyklu współżyłam z chłopakiem. Wszedł we mnie tylko raz ale nie do końca bez zabezpieczenia pozniej kontynuowaliśmy z prezerwatywą. Plamiłam przez tydzień. Kiedy dostałam gorączki plamienie ustąpiło. Gorączka minęła. Po paru dniach dostałam wysypki na brzuchu i tzw. kaszę na reszcie ciala.. Co to może byc?

Aleksander Ropielewski

Objawy wskazują na infekcję, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie jej charakteru i przyczyny. Sugeruję kontakt z lekarzem ginekologiem.