Kłucie w jajnikach i plamienie zamiast okresu. Czy to może być ciąża?

Witam,
Kochałam się z moim partnerem w czasie dni płodnych (mam cykle 28-dniowe, chociaż od 3 miesięcy nieregularne), sperma dostała się do pochwy, okres spóźniał mi się 5 dni, po czym wystąpiło 2-dniowe plamienie.
Zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, był negatywny, od tego momentu minął tydzień, odczuwam dość silne kłucie w lewym jajniku i mam wrażenie „opuchnięcia” oraz ciągnięcie w macicy, nie wiem, czego może to być objawem.
Czy mimo negatywnego testu i plamienia może to być ciąża?

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia lub plamienia przypadające na czas miesiączki. Natomiast test ciążowy we wczesnym okresie ciąży może być fałszywie negatywny, co jest spowodowane zbyt niskim poziomem HCG.
Proponuję powtórzyć test ciążowy. W przypadku dalszych wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam