Czy plamienie zamiast okresu może oznaczać ciążę?

Witam, będąc na badaniu oceny owulacji wyszło ze powinnam współżyć z mężem 1,2,3 marca ( 1 marca 14 dzień cyklu, zazwyczaj 26 dniowe) współżylsimy 2 marca wieczorem i 3 marca wcześnie rano) 11 dni po stosunku wykonałam test hcg z krwi wyszedł negatywnie. W dniu spodziewanej miesiaczki dostałam plamenia ( zazwyczaj mam obfity okres) czy jest szansa ze jestem w ciąży a test wykonałam za szybko?

Lek. Michał Lenard

Badanie b-HCG powinno być wykonane najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki, wcześniej wynik może być niewiarygodny. Pozdrawiam!