Kłucie po prawej stronie podbrzusza promieniujące do nogi a żylaki narządów rodnych

Witam od 3 tyg mam pobolewania i klucia po prwej stronie podbrzusza promieniujace do prawej nogi jestem kilka lat temu po usunieciu jajnika z powodu cysty i wyrostka ginekolog stwierdzil po wykonaniu usg dopochwowego zylaki narzadow rodnych od 5 lat jestem w okresie menopauzy czy te bole moga byc zwiazane z zylakami ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną bólu mogą być żylaki macicy. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.