Kłucie pod żebrami na tle nerwowym

Dobry wieczór, tydzień temu zauważyłam, że żebra z lewej strony odstają bardziej niż z prawej. Od dwóch dni czuję kłucie pod żebrami z lewej strony? Co to może być? Czy są to problemy na tle nerwowym? Czy to może być tłuszczak lub problemy ze śledzioną? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Bez badania fizykalnego uzupełnionego USG jamy brzusznej nie da się wydumać schorzenia tłumaczącego Pani obawy. Należy udać się do lekarza.