Kłucie serca po wysiłku fizycznym

Witam. mam na imię Ewa i mam 34 lata. Od tygodnia mam bóle tzn takie kucie w sercu. Nigdy nie miałam problemu z sercem. Kucie pojawiło się po pewnym wysiłku fizycznym. Czy to moze byc przyczyną mojego samopoczucia?Bóle mam podczas spania na lewej stronie i podczas nawet drobnego wysiłku.Czy to moze być bólmięsnia sercowego?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza.