Bolesność głowy podczas wysiłku fizycznego

Witam! Co może byc przyczyną bólu głowy podczas wysiłku fizycznego? Czuje tez wtedy bicie serca w glowie. Pozdrawiam!

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Może to być normalny objaw wysiłku fizycznego. Jeśli jest Pan zaniepokojony, polecam kontakt z lekarzem rodzinnym, celem dalszej diagnostyki.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Aby odpowiedzieć na Pana pytanie należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań.