Bolesność serca a drętwienie ręki

Co to może być tak od kilku miesięcy czasami boli mnie serce a od dwóch dni stale i przy tym dretwieje mi lewa ręka czy to jakieś początki chorby sercowej?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak. Koniecznie proszę udać się do lekarza. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Jeśli jest Pan zaniepokojony ww. objawami polecam kontakt z Pana lekarzem rodzinnym.

z poważaniem
Michał Kurek