Arytmia serca i drętwienie ręki

Moja mama ma arytmie serca. Czy jest to bardzo powazne? Slyszalam ze duzo ludzi na to umiera. Kardiolog powiedzial jej ze daje jej leki na miesiac, i zobaczy czy zadzialaja one czy nie. Do tego jeszcze dretwieje jej reka, i boli ja w mostku a podobno przy arytmi tez nie powinno tak byc. Czego moga byc objawy te dretwienie reki i bolu w mostku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Powyższe objawy mogą wynikać np. Zawał serca, a rytmie itp koniecznie Proszę udać się do lekarza rodzinnego.