Kłucie w brzuchu w 12/13 tygodniu ciąży

Witam.jestem w ciąży 12/13 tc wczoraj rano byłam na usg wszystko było.dobrze po południu przenioslam ok. 10kg po tym zaczął mnie kluc brZuch na wysokości pępka po lewej stronie, ból promieniowal i Nasilal się, później bolało podczas chodzenia oddychania ból był dość ostry gdy przyszłam.do.domu położyłam się i.zasnelam ból przeszedł co.to.mogło być czy mogło mieć związek z dzieckiem ? Nie chce.od.razu panikowac

Dzień dobry, prawdopodobnie ból był wywołany nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Proszę unikać dźwigania, a jeżeli ból nie ustępuje lub nasila się, proszę udać się do ginekologa.