Kłucie w lewej stronie brzucha na wysokości pępka

Witam. Od kilku miesięcy co jakiś czas odczuwam takie kłucie po lewej stronie na wysokości pępka w odstępie 3 cm. Kłuje raz mocniej raz słabiej, raz długo, raz chwilę. Ból ustępuje jsk dużo się ruszam s nasila jak mam mało ruchu. Jak dużo piję też jest lepiej. Wielkich zmian w stolcu nie zauważyłam. Wypróżniam się regularnie. Dodam, że wybieram się do lekarza ale brakuje mi czasu

Witam. Opisane dolegliwości najprawdopodobniej wiążą się z niegroźnymi zaburzeniami czynnościowymi funkcji jelit, Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.