Bóle brzucha po lewej stronie w okolicy pępka i pod żebrami

Witam,ostatnim czasie pojawiły się u mnie dziwne objawy.Z dnia na dzień zaczął mnie boleć brzuch.Ból ma charter kujący i występuje głównie po lewej stronie (na wysokości pępka,a żeber i pod żebrami).Mocne kucie nasila się w czasie głodu. Od razu szybko zaczyna mi bić serce.Oprócz tego czuję się dziwnie,tzn. tak jakby na głowie miałem jakiś "ciężki worek". Czego to może być objaw? Przyznam, że dużo się stresuję w swoim życiu i często mam problemy z żołądkiem.Gazy, śluz przy wypróżnianiu, zgaga.

Aleksander Ropielewski

Objawy nie są charakterystyczne jednak sugerują chorobę wrzodową. Sugeruję kontakt z gastrologiem lub lekarzem rodzinnym celem przeprowadzenia diagnostyki i rozpoczęcia leczenia.