Bóle brzucha po lewej stronie nad pępkiem

Witam. Od dłuższego czasu zmagam się z bólem brzucha. Zlokalizowany jest po lewej stronie, nad pępkiem i jest to ból kujący. W czasie takie bólu, brzuch jest wrażliwy na dotyk, po naciśnięciu czuje jak pulsuje serce, po wzięciu tabletek rozkurczowych ból całkowicie ustępuje, miejsce nie jest wrażliwe na dotyk, jest normalnie do następnego razu.Nie wiążę go ani z wysiłkiem, ani z pożywieniem, pojawia się nagle i zmagam się z nim od paru lat, z różnym nasileniem, proszę o wskazówkę, co to może być

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badań dodatkowych trudno jest stwierdzić jaka może być przyczyna Pani dolegliwości. W pierwszej kolejności sugeruję wykonanie gastroskopii i kontakt z gastrologiem.