Ból brzucha nad pępkiem po śniadaniu

Od 3 dni boli mnie brzuch nad pępkiem na wysokości końca żeber. Na czczo nic nie odczuwam, dopiero gdy zjem śniadanie zaczyna boleć i odczuwam go przez cały dzień. Gdy nacisnę mocniej boli. Co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie żołądka. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.