Kłucie w jajniku, nieregularne miesiączki i plamienia

Miesiaczki mam co 28-29 dni. Tym razem przyszla po 23. W 8 dniu cyklu zaczelo mnie mocno kluc w lewym jajniku. Poza tym towarzysza temu zawroty glowy. Dodatkowo w 10 dniu pojawily sie plamienia. Czy moze to byc cos powaznego?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można w sposób jednoznaczny stwierdzić tylko na podstawie powyższego opisu co może Pani dolegać. Konieczne jest jeszcze badanie ginekologiczne i ewentualnie dodatkowe badania jak usg czy badania hormonalne ( gdy badanie ginekologiczne wraz z wywiadem są niewystarczające). Pozdrawiam