Brązowe plamienia i kłucia w jajniku u 54-letniej kobiety

Witam mam 54 lata ,jestem po przekwicie juz od 7 lat .Nagle w zoladku zabolal mnie brzuch oraz klucie w prawym jajniku i pojawilo sie brazowe plamienie czy moze byc to cos powaznego ? prosze o odpowiedz .Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się podbarwionego krwią plamienia zdecydowanie wymaga dokładniejszej diagnostyki i niezwłocznej konsultacji ginekologicznej! Proszę nie bagatelizować problemu!