Kłucie w obrębie oka a możliwe dlegliwości

Witam, mam problem z lewym okiem. Otóż 3 dni temu zacząłem mieć uczucie kłucia, myślałem że coś mi wpadło i wyleci ale jednak nie. Po 2 dniach kłuje co raz bardziej i myślę że nie jest to wina ciała obcego bo płukałem oko wodą nie jednokrotnie. Kłucie występuje tylko przy kręceniu gałkami ocznymi, patrzeniu w lewą stronę i mrużeniem lewego oka. Co może być nie tak? Dodam że patrzyłem na to oko i jest zaczerwienione, tak jakby pękły jakieś naczynia krwionośne ale to chyba trwa za długo.

Aleksander Ropielewski

Bez badania okulistycznego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Objawy są niepokojące i sugeruję jak najszybszy kontakt z okulistą.