Kłucie w okolicy sutka u kobiety karmiącej

Witam:-) moje pytanie dotyczy klucia w okolicy sutka. Karmie dziecko 9miesiac, karmienia odbywaja sie praktycznie w nocy, w dzien juz sporadyczni. Od 2dni kluje mnie w lewej piersi w okolicy sutka, w momencie kiedy dotykam czuje takie klucie w srodku po chwili dotykania juz nie kluje za jakis czas znowu czuje to samo i ciagle ta piers daje mi o sobie znac, podczas karmienia nic mi nie przeszkadza. Troche sie martwie bo nigdy tak nie mialam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się kontrolnie do lekarz ginekologa.