Kłucie w podbrzuszu, opuchnięte i bolące piersi

okres mam co 34 dni, ostatni okres mialam 6 listopada a od paru dni czuje kucie w podbrzuszu mam opuchniete piersi i bolace oraz znudzona jestem caly czas co mam robic ??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Opisane objawy mogą być związane z owulacją i nie powinny budzić Pani niepokoju. Jeśli jednak ocenia Pani swój aktualny stan za nieprawidłowy, to sugeruję konsultację u swojego lekarza ginekologa. Badanie kliniczne i ewentualnie USG ginekologiczne powinny wystarczyć do zdiagnozowania przyczyny dolegliwości.