Kłucie jajników po owulacji

Witam, pytanie tyczy się tego, że w marcu po owulacji cały czas mialam ostre klucie jajnika aż do momentu okresu który przyszedł wczesniej. Cykl 22 dni wyszedł na ogół jest 25-27 jestem już po kolejnej miesiace w kwietniu i po owulacji znow powrociy ostre klucia jajnika 11 dni przed okresem poszlam do gin. na usg wyszło że dojrzałe jajeczko jest wciaz w jajniku i trochę mnie to zmylilo czy ono powinno tam być o czym to może świadczyć? czy może to sugerować że nie wydostalo się z jajnika?

Wynik jest prawidłowy i nie ma powodu do niepokoju. Nie zawsze pęcherzyk z "jajeczkiem" musi pękać i nie każdy musi pękać w czasie owulacji.