Bolesna owulacja na wakacjach

Jestem w trakcie owulacji ale odczuwam bardzo silny ból co jakiś czas w jajnikach nigdy tak ostro nie przechodziłam owulacji i bardzo się martwie czy jest to normalne ból odczuwam od około 4 dni i nie wiem czy to normalne jestem również na wakacjach więc może to zmiana klimatu wpłyneła na tak bolesną owulacje zauważyłam również troche krwi mam również troche większe piersi czy takie przechodzenie owulacji jest normalne?

Piotr Pilarski

U kobiet zdaża się bolesne pękanie pęcherzyka jednak ciężko stwiedzić bez badania czy to jest przyczyną. Jeśli ból nie minął sugeruję wizytę w izbie przyjęć.

Pozdrawiam.