Czy ja poroniłam czy jestem w ciąży?
witam. ostatni okres miałam 27.marca w kwietniu nie przyszedł zrobiłam 6 testów wszystkie pozytywne, poszłam do ginekologa nie było nic widoczne na usg ale macica była zaczerwieniona a 4 dni później dostałam tak jak by okresu i coś dziwnego ze mnie wyleciało, po paru dniach powtórzyłam test i również wyszedł pozytywnie . czy ja poroniłam czy jestem w ciąży proszę o pomoc

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Krwawienie nie musiało być spowodowane poronieniem, tym bardziej, że kolejny test ciążowy wyszedł pozytywnie. Sugeruję pozostawanie pod opieką ginekologa i stosowanie się do jego zaleceń. Pozdrawiam!