Czy ja poroniłam czy jestem w ciąży?

witam. ostatni okres miałam 27.marca w kwietniu nie przyszedł zrobiłam 6 testów wszystkie pozytywne, poszłam do ginekologa nie było nic widoczne na usg ale macica była zaczerwieniona a 4 dni później dostałam tak jak by okresu i coś dziwnego ze mnie wyleciało, po paru dniach powtórzyłam test i również wyszedł pozytywnie . czy ja poroniłam czy jestem w ciąży proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Krwawienie nie musiało być spowodowane poronieniem, tym bardziej, że kolejny test ciążowy wyszedł pozytywnie. Sugeruję pozostawanie pod opieką ginekologa i stosowanie się do jego zaleceń. Pozdrawiam!