Kłujace bóle w różnych częściach podbrzusza

Od tygodnia mam kłujące bóle o słabym natężeniu w różnych częściach nadbrzusza (gł po lewej stronie, ale bywa na środku lub po prawej).Bóle nie są silne, trwają kilka sek lub min,o róznych porach dnia zwykle po południu (nie w nocy). Brak wymiotów, nudności, zaparc, biegunek, mam apetyt, ogólnie czuję się b dobrze, czasem pojawiają się wzdęcia.W lutym miałam operację przepukliny kresy białej, wstawiono siatkę, nie było żadnych powikłań.Czy iść już do internisty, robić jakieś badania?

witam! Bóle o których Pani pisze są rodzajem dyskomfortu pojawiającego się okresowo u większości zdrowych ludzi. Mogą być związane między innymi ze zmianą diety czy stresem. Nie ma powodów do niepokoju, jednak jeśli objawy będą utrzymywały się dłużej lub pojawią się problemy z apetytem, utrata wagi czy wymioty proszę skontaktować się z lekarzem.