Kłujące parcie na cewkę moczową przy pełnym pęcherzu

Mam od ponad roku problem z narządami płciowo - moczowymi. Gdy pęcherz jest pełen odczuwam kłujące parcie na cewkę moczową. Wtedy przy gwałtownym ruchu najbardziej czuje te kłucie. Boli i drapie przy oddawaniu moczu głęboko w cewce, jakby ten zwieracz, który się otwiera by mocz mógł wypłynąć. Piecze mnie także srom oraz odczuwam dziwne łaskotanie. Mam obfitą wydzielinę z pochwy. Badanie moczu oraz badanie czystości pochwy wskazują na BRAK infekcji. Dodatkowo mam hemoroidy Co robić dalej?

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

z hemoroidami proponowałabym konsultację chirurgiczną / proktologiczną . Co do objawów związanych z układem moczowym zalecam wykonanie pełnego panelu badań na choroby układu moczowo - płciowego tzn. w kierunku bakterii beztlenowych, oraz rzeżączki, rzęsistka, chlamydii, mykoplazmy, ureolpazmy oraz konsultacje ginekologiczną. Badanie czystości pochwy nie wyklucza wyżej wymienionych patogenów - bada się je innymi metodami.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko