Kłujący ból od mostka do lewego boku

od poniedziałku czuję kujący ból od mostka do lewego boku górnej części klatki piersiowej dziś moje tętno skoczyło na ok 2 uderzenia na sekundę gdzie normalnie mam ok 80 na minutę serce jakby mi przyśpieszyło a pani doktor w wtorek stwierdziła dziwny rym ale ciśnienie w normie nie zleciła żadnych badań kujący bul pojawia się przy głębszym wdechu lub przy podnoszeniu się

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy wykonać EKG. W przypadku nasilenia objawów proszę udać się do kardiologa.
Pozdrawiam