Kłujący ból w prawym boku pod żebrami

Witam. Mam 19 lat. Od kilku dni odczuwam kłujący ból w prawym boku pod żebrami i szyji promieniujący do ramienia. Ból nasila się przy głębszym wdechu, kichaniu i śmianiu się. Na początku kłuło mnie w prawym boku, potem ból objął też prawą stronę szyji. Ból na szyji jest podobny do bólu naciągniętego mięśnia. Co może mi dolegać? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego ciężko postawić diagnozę, nie ćwiczyła Pani zbyt intensywnie? wskazana wizyta u lekarza