Ból szyi promieniujący do ramienia i pod żebra

mam ból prawostronny szyji uderzający do ramienia i promieniujący pod prawe żebra,,, co robić?

Witam,

Od kiedy trwa ból? Czy jest on stały, czy może nasila się przy konkretnych ruchach? Jakie czynności były wykonywane zanim ból się pojawił? Podano niestety za mało informacji. Proponuję udać się do lekarza jeżeli stan ten utrzymuje się 10-14 dni, aby w tym okresie ostrym zalecił farmakoterapię i dodatkowe badania. Natomiast później jeżeli ból nie minie, można skonsultować się z fizjoterapeutą w rodzinnym mieście.