Kłujący ból w prawym kąciku prawego oka

Witam, mam 25 lat,od 2 miesięcy odczuwam kujący ból w prawym kąciku prawego oka,gdzieś w głębi nad okiem i tak jakby z powierzchni powieki.ból kujący zamienia się na ciągnący,mam wrażenie obrzęku.miałam robioną tomografię oczodołów z kontrastem w styczniu,rezonans głowy,badania hormonów tarczycy,wizytę u neurologa,laryngologa i szereg badań okulistycznych i nic.nie mam innych objawów poza bólem.okulistka znów skierowała mnie do neurologa.Panie Doktorze, bardzo proszę o poradę.będę wdzięczna!

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego, gdyż ma najlepszy obraz stanu klinicznego.