Kłujący i ciągnący ból w dole brzucha w 21. tc

Czy kłujący i jakby ciągnący ból w dole brzucha w 21 tc jest objawem niepokojącym? Najbardziej boli przy wstawaniu i w nocy jak zmieniam pozycję spania. Często też oddaję mocz, choć bez żadnego bólu i oznak zapalenia pęcherza. Dzidzie czuję jeszcze słabo... Błagam o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej są to bóle związane z ciążą, zmianami jakie zaszły w narządach, jeśli będą się utrzymywały/nasilały, radzę udać się do gienekologa.
Pozdrawiam