Ciągnący, kłujący, przeszywający ból po treningu Crossfitu

Od 2 miesięcy trenuję crossfit. Od pewnego czasu odczuwam ciągnący, kłujący, przeszywający ból jakby po środku, wewnątrz łydki zaczynający się pod kolanem w dół. Mimo braku ćwiczeń od tyg nic się nie zmienia. Ból nasila się podczas kucania czy klęku podpartego co powoduje duży dyskomfort podczas wstawania z tych pozycji. Odczuwam to nawet w spoczynku tyle że dużo mniej. Co mam robić? Ćwiczę prawidłowo bo trenerzy zwracają dużą uwagę na bezpieczeństwo. Zawsze jest rozgrzewka i rozciąganie Więc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.