Kołatanie serca a echokardiografia

Witam, miałam jakiś czas temu zrobione echo serca ponieważ miewałam problemy z kołataniami, jednak nikt nie wyjaśnił mi czy wyszło te badanie dobrze czy też źle, dlatego proszę o pomoc w interpretacji wyników. LVSD/LVDD-37/48mm, RA-27mm, LAD-35mm, EF ok. 65%. Funkcja skurczowa odcinkowa i globalna komory lewej zachowana dobrze. Morfologia i funkcja zastawek mitralnej, trójdzielnej i płucnej prawidłowe. Brzegi płatków ZAo pogrubiałe-śladowa fala zwrotna. Osierdzie b.z

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wskazują na istotne nieprawidłowości. Koniecznie proszę jednak skonsultować się ze specjalistą kardiologiem, który zinterpretuje wynik w oparciu o pełne dane kliniczne.