Kołatanie serca, podwyższone ciśnienie a nadwaga

Witam,mam 37 lat,poza nadwaga jestem raczej zdrowa,od 3 dni mam okrutne kołatania serca,ciśnienie mam 150/110,160/100,tętno w granicach 100-120,nigdy nie miałam problemów z sercem,czy to moze byc cos poważnego ?nie chce robic z siebie wariatki u lekarza,niepotrzebnie panikować,ale nawet magnez nie pomaga na to kołatanie,prosze o pomoc!!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z mojej strony radziłbym udać sie do lekarza rodzinnego i wykonać chociaż badanie EKG. Pozdrawiam