Wysokie ciśnienie i kołatania

Witam, moim problemem stało się ostatnio wysokie ciśnienie tętna które oscyluje w granicach 60/70 choć przez całe życie raczej było w normie a taka zmiana została zauwazona okolo 2 miesiecy temu. Dodam od razu, że rok temu były robione echo serca oraz ekg, a ponadto 3 miesiace temu próba wysiłkowa i w żadnym z nich nie wyszło nic niepokojącego. Badania rok temu były wykonywane ponieważ napotykały mnie kołatania, a teraz czasem również odczuwam takie przeskoki. Badania krwi robione i w normie.

Aleksander Ropielewski

Tętno rzędu 60-70/min nie budzi niepokoju. pisywae przez Pana objawy wymagają konsultacji kardiologicznej i wykonania przynajmniej EKG.