Dlaczego jest wysokie tętno po ablacji?

Witam jestem 5 miesiecy po ablacji .i przez2miesiace tetno mialem normalne do 60/70 a teraz mam 130/140 tętno mam wysokie jak wchodze po schodach. lekarz stwierdzil ze czestoskurczow juz nie mam

Odpowiedź wymaga wizyty w gabinecie kardiologicznym - rozmowy, badania fizykalnego, badania echokardiograficznego, kontrolnych badań krwi, ewentualnie powtórzenia badania Holter EKG 24h.
Na pewno padnie pytanie o Pana ogólną wydolność fizyczną i o badania wykluczające choroby tarczycy.
Bo możliwości jest naprawdę wiele...
Z pozdrowieniami